« Geri Dön

Altunizade Hilal Konakları

   Üsküdar'ın  en gözde        yaşam merkezi

Kiptaş Üsküdar'da eşsiz bir yaşam alanı inşa etti.  Şiirlere ve şarkılara konu olan tarihi ve doğa güzelliği ile İstanbul'un incisi Üsküdar'da sevdikleriniz ile yaşayabileceğiniz bir yer, Altunizade Hilal Konakları.

Üsküdar ilçesinin Altunizade mevkiinde, eski dostlukların sıcaklığıyla çağdaş dünya standartlarında bir konforun içiçe geçtiği bu yerleşim birimi 3.7 hektarlık bir alan üzerine kuruldu.

Yapı teknolojisinin son imkanları kullanılarak inşa edilen ve estetik mimari anlayışın en güzel örneklerini sunan bu 169 konut, Boğaz Köprüsü'ne ve Capitol Alışveriş Merkezi'ne çok yakın mesafede yeralyor.

Dış mekanlardaki çeşitliliği ve renkliliği iç mekanlarda da aratmayan konaklarda, sosyal yaşamın tüm gereklilerini karşılayacak aktivite alanları da mevcut.

Estetik, konfor ve güvenlik                                                    

Kafeterya, kütüphane, mescit, kapalı yüzme havuzu, yürüyüş-koşu-bisiklet parkurları, süs havuzları, kapalı otoparkı, çocuk oyun alanları ve alışveriş merkezi, site sakinlerin ihtiyaçlarına cevap verirken, ileri teknoloji güvenlik sistemleri Hilal Konaklarında huzurun teminatını oluşturuyor.

Altunizade Hilal Konakları ulaşımı rahat, çevre ve gürültü kirliliğinden uzakta konforlu ve keyifli bir yaşam imkanı sunuyor. 

Yerleşim Planı

KİPTAŞ, yeni imar durumu, teknik zorunluluk, uygulama gibi nedenlerle, imar planı ve mevzuatına uygun olarak, toplu konut projesinde, vaziyet planında ve mimari projelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

Proje ve Daire Özellikleri

 
Genel Özellikler

 Binalar yürürlükteki T.C. Bayındırlık Bakanlığı standartları, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiştir.

 24 saat özel güvenlik hizmeti

 Kapalı otopark

 Kapalı yüzme havuzu

 Yürüyüş-koşu ve bisiklet parkurları

 Özel peyzaj düzenlemesi

 Bina ve daire girişlerinde İNTERKOM (renkli ve görüntülü haberleşme sistemi)


 

Ulaşım Krokisi


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Altunizade Hilal Konakları

Ev Tipleri

 

İletişim

Sanal Tur

Projeyi yakından incelemek için Galeri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Galeri

Önceki 1 2 Sonraki 
« Geri Dön