« Geri Dön

Kağıthane Terasevler

 

Kağıthane Terasevler Sadabad günlerinin eşsiz keyfini günümüze taşıyor. Sadabad günlerinin nostaljisi bir esinti oldu Kağıthane'de...

Kiptaş Terasevler projesiyle bölgedeki sosyal ve fiziki koşulları yeniden şekillendirdi, sağlıklı ve estetik bir Kağıthane yerleşimi oluşturdu.

Sadabad günlerinin keyfini yeniden yaşatmak için

5.4 hektar alan üzerine inşa edilen Terasevler, 128 terasev ve 155 blok daireden oluşuyor. Sitede; her katı bağımsız Terasevler, her katta tek daireli toplam üç katlı blok ve her katta iki daireden müteşekkil 5,6,7 katlı bloklar yer almaktadır.

Terasevler kendine özgü mimarisi, 24 saat güvenlik hizmeti, kapalı ve açık otoparkı, spor alanları, mescidi, çocuk parkları, geniş bir alanna yayılan  rekreasyon alanı ve  14.000 m²yi aşan yeşil alanı ile İstanbul'un en güzel yerleşimlerinden birinde keyifli yaşam imkanı sunuyor.

Hem şehrin içinde, hem şehrin kargaşasından uzakta huzurlu yaşamın adresi.

 

Yerleşim Planı

KİPTAŞ, yeni imar durumu, teknik zorunluluk, uygulama gibi nedenlerle, imar planı ve mevzuatına uygun olarak, toplu konut projesinde, vaziyet planında ve mimari projelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  

Proje ve Daire Özellikleri

 

Genel Özellikler

 Binalar yürürlükteki TC. Bayındırlık Bakanlığı standartları, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiştir.

 Çocuk oyun alanları

 24 saat özel güvenlik hizmeti

 Çevre peyzaj uygulaması

 Radye temel ve tünel kalıp sistemi

 Açık ve kapalı otopark

 Bina ve daire girişlerinde İNTERKOM (renkli ve görüntülü haberleşme sistemi)


 

Ulaşım Krokisi


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Kağıthane Terasevler

Ev Tipleri

İletişim

Sanal Tur

Projeyi yakından incelemek için Galeri bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

Galeri

Önceki 1 2 Sonraki 
« Geri Dön