« Geri Dön

Topkapı Merkez Evleri

Topkapı’da yeni bir yaşam başladı. Ulaşım seçenekleri konusunda sunduğu kolaylık, standartların üstünde malzeme kalitesi, çağdaş mimari yaklaşımı, insanı temel alan yerleşim anlayışı: 803 konuttan oluşan Topkapı Merkez Evleri bu temeller üzerinde yükseliyor.

İstanbul'a "0" km yaşam alanı

Topkapı Merkez Evleri ile sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak mümkün. Geniş sosyal alanlar sayesinde tüm ailenizle, siteden dışarıya adım atmadan zaman geçirmek ve eğlenmek mümkün. Topkapı Merkez Evleri’nin “akıllı ev” sistemi size çok zaman kazandıracak. Evinizde, hayatınızı kolaylaştıran tüm ses/görüntü, iletişim, aydınlanma, araç gereçleri akıllı bir sistem ile tek merkezden yönetebileceksiniz.

Ayrıca, evlerin merkezi konumunun, ulaşım seçeneklerinin çeşitliliğinin kazandıracağı zamanı da eklerseniz, sevdiklerinize ne kadar çok zaman ayırabileceğinizi bir düşünün. Topkapı Merkez Evleri  Atatürk Havalimanı, E-5, deniz otobüsleri ve metroya neredeyse 0 km uzaklıkta.


Peyjaz Mimarisinde Yenilikçi Yaklaşım

Peyzaj mimarisinin en güzel örnekleri olan park ve bahçeler Topkapı Merkez Evleri’nde yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak! Havayı dolduran kokular; gül, yasemin, menekşe kokuları doğayla kucak kucağa olmanın sihirli duygularını size yeniden yaşatacak.

Spor Tesisleri

Topkapı Merkez Evleri II. Etabında yer alan spor alanları, fitness center ve yüzme havuzundan dileyen, dilediği kadar kolayca yararlanarak, kendini sportif yönden geliştirecek, yaşam ritmine istediği gibi yön verebilecek.

Alışveriş Keyfi

Topkapı Merkez Evleri’nde neye ihtiyacınız varsa, en iyisini alabileceğiniz mağazalar hemen yanıbaşınızda. İyi alışveriş yapmanın keyfini doya doya yaşayabilir; alışveriş yorgunluğunu en yakın kafede nefis bir kahve eşliğinde geride bırakabilirsiniz.

 

Yerleşim Planı
KİPTAŞ, yeni imar durumu, teknik zorunluluk, uygulama gibi nedenlerle, imar planı ve mevzuatına uygun olarak, toplu konut projesinde, vaziyet planında ve mimari projelerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 

Proje ve Daire Özellikleri

 

Genel Özellikleri

 Binalar yürürlükteki TC. Bayındırlık Bakanlığı standartları, deprem ve yangın yönetmeliğine uygun olarak projelendirilmiştir.

 Çocuk oyun alanları

 24 saat özel güvenlik hizmeti

 Özel peyzaj uygulaması

 Radye temel ve tünel kalıp sistemi uygulanmıştır.

 Blokların dış cephesinde mantolama ısı yalıtım sistemi yapılmıştır.

 Bina ve daire girişlerinde İNTERKOM (renkli ve görüntülü haberleşme sistemi)

Kapalı yüzme havuzu

Her daireye Kapalı otopark

Fitness Salonu

Bisiklet parkı

 

 

  

Ulaşım Krokisi


Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Esenyurt 2. Etap

Ev Tipleri


 1. ETAP

 

 2. ETAP

     

İletişim

Sanal Tur

Galeri

Önceki 1 2 3 4 Sonraki 
« Geri Dön